Renkli bettfulstar oyun dünyasını ücretsiz keşfetmeye hoş geldiniz! Sizin için mükemmel bir seçim olacak!

Betfullstar Ahşap Blok Yapboz

Bu, bizim tarafımızdan özenle cilalanmış bir bulmaca oyunudur. Bu blok bulmaca bulmaca oyununu oynarken rahatlayın ve beyninizi eğitin. Yapboz oyunumuzda tahta blokları çözerek eğlenin. Bu oyun, popüler blok bulmaca oyununun en iyilerini yeni bir yapboz türüyle birleştiriyor! Tetris dünyasının ve sihirli bulmacaların gerçek aşıkları için yaratılan ve sürekli güncellenen beyninizi gevşetmenin zamanı geldi! Bu beyin yakıcı ama çok rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur, asla elinizden bırakamayacaksınız!

Blok oluşturma ve yapbozlar gibi sanat oyunlarını seviyorsanız, uygulamamıza bayılacaksınız! Ücretsiz oyunumuzda, enfes bulmacaların kilidini açmak için yıldızları biriktirmeniz, her parlayan yıldız için tahta blokların birikimine meydan okumanız, yükseltmek için beyninize meydan okumanız ve daha fazla puan almanız gerekiyor. Ancak bu şekilde bu enfes dinamik bulmacaları toplayabilir ve sürekli meydan okuyarak ve mutluluğu paylaşarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Betfullstar Ahşap Blok Yapboz, rahatlamanıza ve gününüzü enerji dolu hale getirmenize izin veren bir stres giderici ve rahatlama oyunu olarak çalışır. Oyuna katılmaya başlayın, bu sanat oyununun çok basit olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında zorluk göremediğiniz yerlerde gizlidir, bu yüzden mücadeleye hazır olun! 

Poker Kartı: Solitaire Bulmacası

Spider Solitaire, dünyanın en popüler kart oyunlarından biridir! Spider Solitaire, Spiderlings, Classic Klondike, FreeCell, Pyramid Solitaire, Casino Solitaire veya başka herhangi bir sıradan kart oyununun büyük bir hayranıysanız, bu harika oyuna bayılacaksınız! 

Şimdi ücretsiz indirin! 

 

Solitaire'imiz, en popüler klasik kart oyunlarından birinin orijinal kurallarını, oynarken sizi heyecanlandıracak özelliklerle birleştiriyor. Oyun ustalarımız tarafından size sunulan yepyeni bir oyun deneyiminin tadını çıkarın! Düşüncelerinize meydan okuyun ve sürekli büyüyün!

Betfullstar Slayt Blok Solo

Eğlenceli bir kayan blok bulmaca oyunu bulmak istiyorsanız, Betfullstar Slide Block Solo Slider en iyi seçiminiz olacaktır. Size benzeri görülmemiş bir memnuniyet getiren yepyeni bir oyun deneyimi. Kıpır kıpır oyuncaklar gibi, stres atmak için harikadır. Güzel oyun tasarımı sizi oyunda tutacak ve çok zaman öldürecek. En komik ve en zorlu kaydırıcı mücevher patlatma oyunu! Daha çok eğleneceksin. Slayt blok bulmaca oyunu beyninizi güçlendirebilir. Ayrıca, sınırsız eğlence için mücevherleri düşürmek için mücevher bloklarını ve yan blokları kaydırabilirsiniz. Mücevher bulmaca oyununda tek seçeneğiniz bu!

 Bu eğlenceli, ödüllendirici bağımlılık yapan ve oynaması kolay bir kayan blok bulmaca oyunudur. Oyun hem eğlenceli hem de stratejik. Eşsiz oyun ve sonsuz eğlence!

 Sizin için böyle güzel ve yararlı bir oyun, ne bekliyorsunuz? Gelin ve deneyin!

Kraliyet Bulmacası: Sudoku

Sudoku bulmacalarının yepyeni dünyasını keşfedin. Yeni başlayanlar ve ileri düzey oyuncular için Sudoku klasik oyunu! 10.000'den fazla ücretsiz bulmaca ile Sudoku'nun heyecan verici dünyasının tadını çıkarın. Beynini çalıştır! Kendinizi sonsuz bulmacaların içine kaptırabilir ve oyunun zorluğunu istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Sudoku bulmaca oyunu, beyninizi ve IQ'nuzu sayılarla eğitmek için popüler bir klasik oyundur. Bulmaca sudoku ve matematik oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyunu oynayabilirsiniz! Bu sudoku bulmacasını telefonunuzda oynamak tıpkı gerçek bir kalem ve kağıt kullanmak gibidir. Bu sudoku 4 zorluk seviyesine sahiptir: kolay, orta, zor ve uzman! Beyninizi çalıştırmak için kolay sudoku ve orta seviye sudoku oynayın. Becerilerinizi geliştirmek için Zor Sudoku'yu seçin ve gerçek bir meydan okuma için sayılarla Profesyonel Sudoku bulmacalarını deneyin.